Liesel Van Helsing The Grimm Fairy Tales Sixth Scale Collector Figure

Liesel Van Helsing The Grimm Fairy Tales Sixth Scale Collector Figure
Věkové omezení:14
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:ERPL201578
Výrobce: Phicen
Motiv1/6 SOŠKY


Cena 14 973,00 Kč s 21% DPH

kusů
#sosky

Soška Liesel Van Helsing vytvořená podle filmové předlohy the Grimm Fairy Tales vycházející z grafického designu the Sixth Scale Collector Figure line je vysoká cca 30 cm s detailním zpracováním.

Liesel Van Helsingová, dcera slavného vynálezce a zabijáka upírů Abrahama Van Helsinga, pokračuje v odkazu svého otce. Je to žena žijící mimo svou dobu, pocházející ze sedmnáctého století. Mystické události ji však z této doby vytáhly do současnosti. Přes den tráví Van Helsingová čas vytvářením nových nástrojů upířího ničení. V noci pak tyto nástroje používá proti zástupům nemrtvých. Na rozdíl od ostatních ve vesmíru Grimmů se Van Helsingová spoléhá výhradně na svůj důvtip, aby přelstila své supersilné nepřátele. Přidej si ji do své sbírky a bojuj proti dětem noci!

Liesel Van Helsing The Vampire Slayers Daughter Sixth Scale Collector Figure features:

Head sculpt with rooted hair 1pc. Phicen new super flexible seamless body 1 pc. Interchangeable hands 6pcs. Choker 1pc. Mini crossbow 1pc. Arrow 5pcs. Quiver 1pc. Shotgun 1pc. Holster for shotgun 1pc. Bullet for shotgun 2pcs (loaded in the gun). Bullet bag 1pc. Sword 1pc. Monster-revealing glasses 1pair. Wooden stake and silver stake 5pcs each (with 5 arrowss packed together). Hat 1pc. Trench Coat 1pc. Top 1 pc. Tight pants 1 pair. Belt 1pc. Black fishnet hose 1 pair. Boots 1pair. Stand and brackets 1 set.

Tato figurka v měřítku 1:6 z pohádek bratří Grimm ve svém typickém oblečení ze síťovaných punčoch a pršiplášti s punkovými akcenty pro optimální lov má detailně propracovanou hlavu, super ohebné bezešvé tělo Phicen s kostrou z nerezové oceli a 3 sady vyměnitelných rukou. Plus šatník včetně škrtiče, brýlí odhalujících monstrum, cylindru, pláště, korzetu, síťoviny, pásku, těsných kalhot a bot. Navíc se tato úžasná figurka dodává i s úžasnou řadou doplňků, jako je miniaturní kuše se šípy, toulec, brokovnice s pouzdrem, vak na náboje s municí, meč, a také dřevěný a stříbrný kůl!


PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz