Manaka Takane The Tennis Clubs Star Player In A Bluish Swimsuit Sexy Anime Figure

Manaka Takane The Tennis Clubs Star Player In A Bluish Swimsuit Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.12.2021
Věkové omezení:15
Rok vydání:2021
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:BVSAFR0
Související:Nene Anegasaki In A Swimsuit Outfit Anime Figure
Miu Minami In A Bold Bunny Costume Sexy Anime Figure
Výrobce: FREEing
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 6 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Manaka Takane 1/4 vytvořená podle předlohy the game "LOVEPLUS" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 40 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

"Is it weird to go straight home after club is over?"

From the game "LOVEPLUS" comes a 1/4th scale figure of the tennis club s star player and intelligent beauty Manaka Takane! Her blue and white checkered swimsuit outfit is based on an official illustration. The figure stands at an astounding 400mm in height. The figure features Manaka with a mid-length hairstyle fans are sure to love! Be sure to add her to your collection along with Nene Anegasaki: Swimsuit Ver., up for preorder now, and Rinko Kobayakawa: Swimsuit Ver. coming soon!

It stands approx. 40 cm tall and comes with base in a window box packaging.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz