Kanon Seena Seated Atop A Clock Rock Base Anime Figure

Kanon Seena Seated Atop A Clock Rock Base Anime Figure
Věkové omezení:14
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:119362
Výrobce: Orchid Seed
MotivANIME FIGURE


Cena 9 983,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Kanon Seena vytvořená podle předlohy figurální řady the “Shining” game series “Shining Wind” side-story novel “Shining Wind Another Link -Demon Sealed Swordman-” ( シャイニング・ウィンド-アナザーリンク-鬼封じの剣士 ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 19 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Orchidseed releasde the Seena Kanon ( 椎名夏音 ) 1/7 PVC figure form the “Shining” game series “Shining Wind” side-story novel “Shining Wind Another Link -Demon Sealed Swordman-” ( シャイニング・ウィンド-アナザーリンク-鬼封じの剣士 ). November December 2009. Around 190mm tall.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz