Shiori In A Cow Print Bikini Outfit Sexy Anime Figure

Shiori In A Cow Print Bikini Outfit Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.07.2023
Věkové omezení:15
Rok vydání:2023
Skladem:ano
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:DC17901
Výrobce: BINDing
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 9 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Shiori 1/4 vytvořená podle předlohy figurální řady the anime/game Original Character illustration vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 41 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.
Get some milk from Houtengeki s original Cow Girl, Shiori!! Shiori, an original Cow Girl drawn by the Houtengki, is reproduced as an impressive big scaled figure. Shiori looking around shyly in a cow print bikini will get you in the mood! She is definitely a cutie, but her bust seems to be spilling out, so get some nuts while she is at it... Oh! and Don t forget those creamy soft hips! Her raw anatomy and fatty Wagyu texture feels like you were served an A5 in PVC fashion. Plus, the bikini top can be swapped out to expose her bare breasts. Her bottoms is of course be cast-off, so you can enjoy your meat however you like. If you takeout Shiori, you will 100% dine like a king at your home.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz