Iiniku Ushijima Model Girl Sexy Anime Figure

Iiniku Ushijima Model Girl Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:HSB1668
Výrobce: Native
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 483,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Iiniku Ushijima 1/7 scale vytvořená podle skutečné předlohy Iiniku Ushijima a jejího zpracování grafiky Sakurako Iwanaga a ERIMO vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 24 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

New Figurine Created by the Collaboration of Iiniku Ushijima, Sakurako Iwanaga, and ERIMO!

Introducing a new figure made by three women active in three different fields: cosplayer Iiniku Ushijima was the model for the figure, illustrator ERIMO drew up the concept art, and model sculptor Sakurako Iwanaga brought that concept art to life in 3D.

Iiniku Ushijima, who even now continues to mesmerize many by constantly pushing the boundaries as far as she can, now enters a new stage with new challenges as an adult figurine.

This amazing 1/7 scaled PVC statue stands approx. 24 cm tall and comes in a window box packaging.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz