Yu Cong Xiao In A Bunny Outfit & Sofa Sexy Anime Figure

Yu Cong Xiao In A Bunny Outfit & Sofa Sexy Anime Figure
Novinka

Věkové omezení:15
Rok vydání:2023
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:MG45WW
Související:Su Jiu In A Seducing Posture The Nine-Tailed Fox Sexy Anime Figure
Výrobce: Infinity Studio 开天工作室
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 4 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Yu Cong Xiao 1/7 vytvořená podle předlohy the manga/popular anime series/ Infinity Studios SSR FIGURE brand - original figure series Yi Ren Guan - House of Unhumans vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 19 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

A long time ago, when "Unhumans" roamed the world, many girls gathered in the "House of Unhumans" and survived ?

Now, in times of peace, they set off in search of a new future. From Infinity Studio s SSR FIGURE brand comes the original figure series Yi Ren Guan - House of Unhumans! The figure features beautiful body sculpting up to statue standards and an expression that brings out the character s unique charm. The outfit features high-quality paintwork and net tights made with real fabric materials, further emphasizing her beautiful legs. The figure also includes a single sofa with cushion. Enjoy displaying the figure on the sofa to your liking.

Be sure to display her with the previously released girls to enjoy your very own personal girl harem!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz