RUI Undressing Her Kimono Sexy Anime Figure

RUI Undressing Her Kimono Sexy Anime Figure
v prodeji od 31.07.2021
Věkové omezení:18
Rok vydání:2021
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:S01051
Výrobce: BINDing
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 8 783,00 Kč s 10% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška RUI 1/4 vytvořená podle umělecké předlohy the based on an original illustration by popular illustrator Nan Yaegashi vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 40 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Let s play together, right here...

A 1/4 scale figure based on an original illustration by popular illustrator Nan Yaegashi.

A fleshy kimono clad beauty, recreated in a large scale figure with exquisite detail.

Her body and breasts pour forth from this colorful kimono, enticing you with its stunning volume.

In addition, her dazzling kimono and obi are all sewn with real cloth material, which you can put on or take off as you please.

Display her completely nude, or revel in the secrets hidden beneath her kimono, and make Rui yours to keep.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz