Mihiro Sashou Lying On Her Back In A Black Bunny Outfit Sexy Anime Figure

Mihiro Sashou Lying On Her Back In A Black Bunny Outfit Sexy Anime Figure
#HENTAIANIME

Soška Mihiro Sashou 1/4 vytvořená podle předlohy the original character illustrated by infinote vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 20 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Lewd & Charming OL Bunny illustrated by infinote!

Mihiro Sashou is a mysterious and attractive OL originally designed and illustrated by infinote.

Mihiro owns a beautiful smile that can attract anyone... Has a lewd and indecent body that is ready to receive and accept? And is now suggesting something while in such a bold appearance which we have recreated as a BIG Scale Figure? What are we waiting for?

Getting and achieving Mihiro s body proportion was the priority. Mihiro s trademark is her cool beauty hairstyle with her bangs covering one eye but still being able to express herself clearly is that type of gap I tell you. Her bunny suit is cast off so you can enjoy dissecting her whole body with every millimeters. As per standards, Net tights are made of sewn material, so you can feel OL that rawness.

Please don t miss the opportunity to have a wonderful work from home experience with Mihiro...

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz