Fiona Raita With Tear Downer Sword Sexy Anime Figure

Fiona Raita With Tear Downer Sword Sexy Anime Figure
#HENTAIANIME

Soška Honjou Raita vytvořená podle předlohy herní řady the arcade game “Border Break” ( ボーダーブレイク ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 33 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

A figure of the system operator based on an illustration by Honjou Raita!

From the popular arcade game that has been running since 2009, “BORDER BREAK”, comes a figure of the well-known system operator Fiona based on an illustration by Honjou Raita!

She is posed with a gentle smile on her face as she holds and stands upon the large “Tear Downer” sword that is normally used by the Blast Runner mecha. Fiona is the idol of many male characters in the series, and this figure shows exactly why! Be sure to add her to your collection!

An exceptional figure of Fiona, the sexy operator from popular arcade game Border Break. Based on Raita Honjou s illustration, her uniform is designed perfectly to show off her voluptuous figure and offers a great view of her deep cleavage and zettai ryouiki. You will love her cute expression and playful, sexy pose, as well as the incredible level of detail. Another fantastic figure by Vertex.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Vertex brings the Fiona ( フィオナ ) Honjou Raita Ver. ( 本庄雷太ver.) 1/7 PVC figure from the arcade game “Border Break” ( ボーダーブレイク ) developed by SEGA. July 2017. Around 330mm tall.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz