Yueji Mingke The Revelation Sexy Anime Figure

Yueji Mingke The Revelation Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.01.2023
Věkové omezení:15
Rok vydání:2023
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:116412
Související:Durandal Girl Descending A Starcase Anime Figure
Girl YoRHa Type A No. 2 The NieR Automata DELUXE Anime Figure
Mask Man 2.0 The V for Vendetta Sixth Scale Collector Figure
Výrobce: Good Smile Company
MotivANIME FIGURE


Sleva 7% - z ceny 7 993,00 Kč s DPH
Nová cena 7 433,00 Kč s 10% DPH


kusů
#animefigure

Soška Yueji Mingke vytvořená podle předlohy the anime/manga - Illustration Revelation series/ Tuyi s illustration vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 24 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií. Anime představující širokou paletou uměleckých stylů se liší v podstatě od umělce k umělci nebo studio od studia. Jejich typickými rysy jsou většinou velké, kulaté, roztomilé oči, propracované hudební kulisy a postavy stylizované v rozmanitých scénách a příbězích, zaměřené na širší publikum.V anime existuje mnoho žánrových podkategorií, jejichž náplní může být akce, dobrodružství, příběhy pro děti, komedie, drama, erotika (hentai), fantasy, magie, horor či Sci-fi anime. Většina anime je kombinací několika žánrů, stejně jako témat. Je tedy těžké přiřadit titul pouze k jednomu žánru. Pořad se může na první pohled jevit jako dílo s jednoduchou zápletkou, ale jeho součástí může být daleko hlubší dějová linie nebo vývoj postav. Například u akčních anime není neobvyklé, pokud se dotýkají takových témat jako je romance, humor či společenská kritika. Stejně tak některé romance jdou ruku v ruce s akčními prvky nebo násilím.

The first figure in the Illustration Revelation series is a scale figure recreation Tuyi s illustration "Yueji Mingke" published in 2020. Her porcelain-like complexion from the original illustration has been given a new dimension of depth in figure form.

The various designs decorating the original illustration have been captured in figure form with the use of an acrylic panel behind the main figure. The use of transparent acrylic provides a brand new way of representing a 2D design in 3D space, making it appear as though floating in midair.

The new Illustration Revelation figure series revolves around the three-dimensional transformation of two-dimensional illustrations, with the fine details and captivating atmosphere of the works of talented illustrators reconstructed in 3D form by skilled sculptors, thus taking the charm and uniqueness of such original artworks to brand new heights. Enjoy a new hobby experience that provides a glimpse at the very core of figure creation with stunning 3D transformations of 2D art.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz