Commander Cody Firing like Hell Star Wars 1/10 Elite Collection Statue Hvězdné války

Commander Cody Firing like Hell Star Wars 1/10 Elite Collection Statue Hvězdné války
Věkové omezení:14
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:ACSW005
Výrobce: Attakus
MotivSTAR WARS


Cena 14 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#starwars #hvezdnevalky

Soška Commander Cody vytvořená podle předlohy filmové řady the Star Wars saga vycházející z grafického návrhu 1/10 Elite Collection je vysoká cca 19 cm s detailním zpracováním.

Star Wars Elite Collection Commander Cody 1:10 Scale Statue So incredible, it s elite! Commander Cody takes center stage with this Star Wars Elite Collection statue. 1:10 scale sculpture stands about 7 1/2-inches tall. Limited edition imported from France! Attakus France presents a series so incredible, it s elite! This Star Wars Elite Collection Commander Cody Statue features the indispensable Clone Trooper in a dramatic pose. The 1:10 scale sculpture stands approximately 7 1/2-inches tall and is limited to just 1,500 pieces worldwide. Order yours today! Ages 13 and up.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz