Boa Hancock Gold Bikin Sexy Anime Figure

Boa Hancock Gold Bikin Sexy Anime Figure
Skladem: na dotaz
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:CW94297
Výrobce: Megahouse
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 5 399,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
#HENTAIANIMESoška Boa Hancock Gold vytvořená podle předlohy figurální řady the the long-running shonen manga/anime “One Piece” ( ワンピース ) Portrait Of Pirates: P.O.P Limited Edition vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 16,5 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Sculptor: Inada Masaki

Megahouse brings the Excellent Model P.O.P Limited Edition Boa Hancock ( ボア・ハンコック ) Ver.BB_Gold 1/8 PVC figure from the long-running shonen manga/anime “One Piece” ( ワンピース ). October 2016. Around 165mm tall.

The Straw Hat Pirates (麦わらの一味 Mugiwara no Ichimi) = Mugiwara Pirates are a pirate crew from East Blue. They are the main focus and heroes of the anime and manga One Piece, and are led by the main protagonist, Monkey D. Luffy. The "Straw Hats" are named after Luffy s signature straw hat that was given to him by Red-Haired Shanks, and were first referred to as the Straw Hat Pirates by Smoker in Alabasta. The crew sailed on the Going Merry, their first official Straw Hat ship, up until the Water 7 Arc. After the Enies Lobby Arc, they obtained a new ship called the Thousand Sunny. The Straw Hats currently consist of nine members whose combined bounties equal 800,000,050 Berrys.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz