Belldandy & Her Angel Holy Bell Anime Figure Diorama

Belldandy & Her Angel Holy Bell Anime Figure Diorama
Věkové omezení:14
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:BA81541
Výrobce: Max Factory
MotivANIME FIGURE


Cena 9 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Sousoší Belldandy with Holy Bell vytvořené podle předlohy figurální řady the manga/anime “Ah! My Goddess” ( ああっ女神さまっ ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoké cca 32 cm s detailním zpracováním.

Max Factory released the Belldandy with Holy Bell ( ベルダンディー with ホーリーベル ) 1/10 PVC figure from the manga/anime “Ah! My Goddess” ( ああっ女神さまっ ). August 2013. Around 320mm tall. Sculptor: Chieri.

A goddess descending from the heavens with the ring of a bell.

From the popular manga Oh My Goddess! comes a 1/10th scale figure of the main heroine, Belldandy! The figure is based on an illustration which was originally released as a pinup poster, and also features her angel, Holy Bell, supporting her from behind.

The figure has been carefully sculpted to create a dynamic effect through the flowing material of her dress and her windswept wings, and each figure includes a unique serial number to ensure collectability. With over ten years passed, the beauty of Belldandy and Holy Bell will be be available for all fans to enjoy.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz