Pluhový vůz na odhazování sněhu modelové železnice v měřítku HO pro železniční modeláře v modelářské kvalitě - ROCO 72808 Société Nationale des Chemins de Fer français SNCF #603 HO Schmidt Beilhack 76 Ton Turnable Center Diesel Rotary Snowplow/Snowplough DCC & Sound - rotační pluh s otáčivým středem na odhazování sněhu z kolejí, Era V-VI.

Sněhová fréza je vybavena řadou digitálně přepínatelných funkcí: zvedání a spouštění frézovacího zařízení, otočná kola dmychadla, konstrukce otočná o 180 °, osvětlení pomocí LED a továrně vybavená zvukem.

■ Sněhová fréza Beilhack s dlouhou konstrukcí, upraveným frézovacím zařízením a bodovými světly i příkopovými světly. ■ V atraktivním designu BNSF.

V tomto videu vám představíme tento speciální funkční model varianty sněhové frézy Beilhack. Uvidíte, že model nejen dobře vypadá, ale je také technicky plně funkční.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz