Preßnitztalbahn DR Sachsen #99 597 HOe Hetzdorf - Eppendorf Class sä. IV K Old-Time Steam Locomotive DCC & Sound

Preßnitztalbahn DR Sachsen #99 597 HOe Hetzdorf - Eppendorf Class sä. IV K Old-Time Steam Locomotive DCC & Sound
v prodeji od 30.04.2023
Věkové omezení:14
Rok vydání:2023
Skladem: na dotaz
Kategorie:LOKOMOTIVY PARNÍ STEAM - MODELY HO a další
Kód:DC658852
Výrobce: Unspecified


Cena 34 993,00 Kč s 21% DPH

Parní lokomotiva modelové železnice v měřítku HO pro železniční modeláře ve špičkové kvalitě - 1116 877 BEMO Preßnitztalbahn DR Sachsen #99 597 H0e Hetzdorf - Eppendorf Class sä. IV K Old-Time Steam Locomotive DCC & Sound.

■ Nostalgický model 2022 z produktové řady "Metal Collection H0e" typu sä. IV K 99 597 parní lokomotivy s osvětlením a zvukem. ■ Lokomotiva byla v šedesátých letech používána na Preßnitztalbahn v Jöhstadtu a rok jezdila na trati Hetzdorf - Eppendorf. ■ V roce 1968 byla vyřazena z provozu a v roce 1969 sešrotována v RAW Schlauroth. ■ Od DRG v Žitavě Zittau dostala příčný 85V alternátor pro napájení prázdninových vlaků. Protože generátor byl větší než 24V alternátor, vyměnil si své místo se zvonkovým mechanismem. Po rekonstrukci na 24 V bylo toto uspořádání zachováno. ■ Ručně stavěný model Metal Collection ve verzi "high-end" a detaily odpovídající prototypu: ■ Hladké nádrže na vodu a zadní stěna tendru. ■ Otevřený kryt uhelné skříně. ■ Alternátor před komínem, zvonek na levé straně. ■ Nápisy se sadou leptaných desek. ■ Leštěná řídicí jednotka. ■ Dekodér ESU Loksound 5 nano (Henning Sound). ■ Směrově závislé teplé bílé přední osvětlení LED. ■ Přepínatelné osvětlení kabiny LED. ■ Faulhaberův motor s kotvou ve tvaru zvonu.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz