Arcadia The Battleship Space Pirate Vehicle

Arcadia The Battleship Space Pirate Vehicle
Věkové omezení:14
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
Kód:BA87859
Výrobce: Bandai Tamashii Nations


Cena 29 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
Vesmírný pirát kapitán Harlock a Bitevní loď Arcadia ze série Vesmírný pirát kapitán Harlock! Velmi detailní kovová verze bitevní lodi odlévaná pod tlakem měří 18 a půl palce!

Bitevní loď Arcadia se vydává na dobrodružnou výpravu nikoli do hlubokého vesmíru, ale k tobě domů! Od Galaxy Express 999, Soul of Chogokin vítá ve své řadě Captain Harlock s Space Pirate Battleship Arcadia!

Kompletní dohled nad návrhem provedl autor předlohy Matsumoto Reiji a společnost Toei Animation. Strategické díly jsou pro větší autenticitu vyrobeny z tlakově litého kovu. V další snaze o dokonalou podobu Arcadie je věnována mimořádná pozornost originálnímu mechanickému provedení znaku lebky Miyatake Kazukiho na trupu a přídi. Pomocí přiloženého dálkového ovládání můžete ovládat světlo a zvuk (hudba na pozadí 3x, zvukové efekty 5x). Arcadia po zapnutí dokonce vydává zvuky startování motoru!

Sada se dodává se stojánkem, minifigurkou Galaxy Express a miniaturním stojánkem. Měří přibližně 18 1/2 palce na délku (baterie nejsou součástí balení). Space Pirate Captain Harlock Battleship Arcadia Vehicle. From the Space Pirate Captain Harlock series! Ridiculously detailed die-cast metal version of the Battleship Arcadia. Measures 18 1/2-inches long! Tamashii Nations. The Battleship Arcadia is taking off on an adventure, not into deep space, but into your home! From Galaxy Express 999, Soul of Chogokin welcomes Captain Harlock s Space Pirate Battleship Arcadia to its line-up! Complete supervision of the design was carried out by original author Matsumoto Reiji and Toei Animation. Strategic parts are made with die-cast metal for added authenticity. In further pursuit of Arcadia s perfect form, extreme attention is paid to the origina mechanical design of Miyatake Kazuki s skull mark on the hull and bow. Use the included remote to control light and sound (background music 3x, sound effects 5x). Arcadia even makes the sounds of an engine starting when turned on! Set comes with display stand, Galaxy Express mini figure and mini stand. Measures approximately 18 1/2-inches long.(Batteries not included)

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz