Diesel-elektrická lokomotiva Southern Shorthaul Railroad SSR Australia #BRM 001 CRL Yellow Red Black Stripes Class BRM GM Diesel-Electric Locomotive for Model Railroaders Inspiration.

■ Diesel-elektrická lokomotiva třídy BRM model GT26C-3 GM s vysokým výkonem je jedna ze dvou strojů s logem leasingové společnosti Consolidated Rail Leasing CRL sestavená železniční společnosti Southern Shorthaul Railroad SSR s novým náterem SRL. Třída BRM vychází ze třídy VL a využívá repasované hlavní komponenty dovezené z USA (GE).

■ Třída BRM je nejnovější variantou osvědčené lokomotivní konstrukce GT26C, u které je stroj vybavený elektronickým brzdovým systémem Wabtec Fastbrake a řídícím systémem Wabtec QESIII zajišťujícím maximální výkon, účinnost a spolehlivost lokomotivy. Lokomotivy se vyznačují vlastním firemním designem SSR s odlehčenými šesti nápravami v uspořádání Co-Co, které výrobila/sestavila sama firma SSR ve svém výrobním zařízzení SSR Bendigo Workshops v roce 2012 ve dvou jednotkách s označením BRM001 a BRM 002 s motorem EMD 16/645E3C o výkonu 3300 k/2460 kW, stálým tahem 344 kN, adhezí 27% a s maximální rychlostí 115 km/h. Stroj má standardní rozchod 1435 mm, zatížení na nápravu 21,7 t, hmotnost při rozjezdu 143,0 t, provozní hmotnost 130,0 t, délku přes nárazníky 20,6 m, objem palivové nádrže 9 000 l, zátěžová kategorie L4 (poměr 1:40 - 1130 t). Lokomotivy s vysokým výkonem třídy BRM poskytují spolehlivou, bezpečnou a efektivní přepravu nákladu jako je uhlí, obilí a intermodální železniční nákladní dopravu v australských státech Novém Jižním Walesu NSW a Victoria.

Southern Shorthaul Railroad SSR je jedna z předních australských železničních nákladních společností zajišťující pohyb zboží podél východního pobřeží nebo po celé Austrálii již více než 10 let v oblastech těžko-tonážní přepravy, intermodální přepravy nebo údržby a výroby kolejových vozidel, tj od přepravy uhlí a přepravy obilí po intermodální přepravu nákladu a přepravy kolejových vozidel, od výroby vagónů po údržbu lokomotiv, jejich kompletní generální opravy a přestavby, lakování a další. Sídlí ve městě East Bendigo, australský stát Victoria.

Southern Shorthaul Railroad SSR rovozuje spolehlivou flotilu lokomotiv a vagonů pro širokou škálu služeb australské, železniční nákladní dopravy, včetně nejrůznějších intermodálních přeprav, přepravy uhlí a obilí, stejně jako fungujících vlaků infrastruktury. SSR je jednou z mála železničních nákladních společností, které nabízejí vozový park schopný kompletní železniční nákladní dopravy v auustralském Novém Jižním Walesu NSW, v australském státě Victoria a po celé Austrálii, stejně jako individuální specializované služby jako je údržba železničního majetku, generální a havarijní opravy vozového parku lokomotiv.

Společnost vlastní výrobní prostory závodu o rozloze 10 000 metrů čtverečních s velkou světlou výškou a dvojitými 20tunovými mostovými jeřáby s dvojitým nosníkem a má vybavení a schopnosti ke zvládnuté jakékoli práce. Kromě výroby lokomotiv a vagónů má zkušenosti ve všech aspektech jejich údržby, provádění různých složitých výrobních zakázek od modernizace kolejových vozidel a osobních vozů až po velké a rozsáhlé přestavby kolejových vozidel podle specifikací zákazníka.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz