Diesel-elektrická lokomotiva a služební vlakový vůz modelové železnice v měřítku 00 Scale pro železniční modeláře v modelářské kvalitě - 20-21504-1 MTH Donald J. Trump #2020 00 Scale Make America Great Again GE ES44 Diesel-Electric Locomotive AC DCC & Proto-Sound 3.0 & ProtoSmoke & Trump Pence Extended Vision Bay Window Caboose (Waycar).

■ Diesel-elektrická lokomotiva GE ES44 Donalda J. Trumpa se zvukovými ukázkami prezidentových projevů a služební vlakový vůz ve stejném nátěrovém schématu. ■ Výkonný 5-pólový motor se šikmým vinutím a setrvačníkem. ■ Dekodér DCC/DCS. ■ Funkční systém výfuku kouře ProtoSmoke s měnící se intenzitou podle rychlosti. ■ Se zvukovým dekodérem Proto-Sound 3. 0 s digitálním řídicím systémem se zvuky nákladního překladiště. ■ Detailně propracované boky podvozku, vodící nápravy a palivová nádrž. ■ Kovové stupačky a houkačka- ■ Pohyblivé funkční střešní ventilátory. ■ Kovové boční mřížky karoserie. ■ Odnímatelný sněhový pluh. ■ (2) Ručně malované figurky mašinfíry a spolujezdce v kabině strojvedoucího. ■ Kroková regulace rychlosti lokomotivy. ■ Prototypové osvětlení podle protokolu 17. ■ Směrově řízené LED světlomety s konstantním napětím. ■ Podsvícené číselné tabule s LED světly. ■ Funkční LED obrysová světla. ■ Blikající LED světla na vnějším obrysu karoserie. ■ Osvětlený interiér kabiny mašinfíry. ■ Podvozek z tlakově litého kovu a důkladně propracovaná odolná karoserie lokomotvy z ABS. ■ (2) Dálkově ovládaná spřáhla. ■ Montážní podložky pro spřáhla měřítka O kompatibilní s Kadee. ■ Autentický barevný nátěr lokomotivy. ■ Kovová kola RP25 a nápravy. ■ Lze provést změnu ze tříkolejového Proto-Scale 3-2 3-Rail na dvoukolejový 2-Rail provoz. ■ Délka přes nárazníky je cca 17" x 2 1/2"x3/4" . ■ Všechny lokomotivy výrobce železničních modelů M.T.H. včetně řady ES44AC nabízí nejlepší kombinaci detailů, realismu a výkonu v měřítku HO. ■ Zaposlouchejte se do zvuku autentického motoru GEVO-12 v systému Proto-Sound 3 s akcelerací rychlosti až na tři měřítkové míle za hodinu. ■ Vychutnějte si detaily lokomotiv řady Evolution jakými jsou průhledné ventilátory a mřížky, ochozy s bezpečnostním zábradlím, blikající příkopová světla, stěrače čelního skla, hadice vzduchové brzdy u skříně a podvozku a řadu dalších samostatně aplikovaných detailů. ■ Spřáhla můžete aktivovat z libovolného místa na kolejišti pomocí libovolného DCC ovladače nebo digitálního řídicího systému DCS. ■ Pro dosažení maximálního výkonu a zvuku seřaďte dieselové lokomotivy do souprav s více jednotkami v řežimu DCC nebo s řídícím systémem DCS. U systému M.T.H. DCS můžete ES44AC spárovat do dvojic či trojic prakticky s jakoukoli kombinací lokomotiv Proto-3.0.

■ Trump Pence Extended Vision Bay Window Caboose (Waycar) - detailně propracovaná, odolná karosérie služebního vlakového vozu z ABS. ■ Podlahy z kovového odlitku, detailní interiér služebního vozu. ■ Kovová kola a oje vozu s rchlým náklonem, odlévané čtyřkolové nápravy, ■ (2) Funkčníspřáhla z tlakově litého kovu. ■ Montážní podložky pro spřáhla měřítka O kompatibilní s Kadee ■ Interiéry kabin se strpnímím osvětlením. ■ Detailní brzdové kolo. ■ Samostatná kovové stupačky. ■ Figurka brzdaře,

Nejúspěšnější diesel-elektrická šestinápravová lokomotiva všech dob řady GE ES44AC Evolution 4400HP DC Traction je součástí řady dieselových lokomotiv GE Transportation Systems splňujících emisní normy EPA pro lokomotivy Tier 2 z roku 2005 a vybavených vzduchovými houkačkami Nathan-Airchime K5HL-R2 "Evolution". Model GE ES44AC se dodnes používá v celých USA při různých přepravních úkolech, včetně dopravy vyplývající z mandátu pro etanol. V letech 2002 až 2019 vyrobila společnost General Electric více než 3700 těchto šestinápravových lokomotiv GE ES44AC o výkonu 4400 HP. Dnes je najdete na všech amerických železnicích I.třídy v Severní Americe.

Šest největších severoamerických železničních společností Union Pacific, BNSF, CSX, Norfolk Southern, Canadian National a Canadian Pacific má za sebou dlouhou historii konsolidace a dva zbývající výrobci dieselových motorů na kontinentě svádějí boj o pozici dodavatele lokomotiv pro tyto želenzice. Společnost EMD, vlastněná společností Caterpillar®, která již není divizí General Motors, je zastoupena lokomotivou SD70ACe poháněnou střídavým proudem a jejím sourozencem SD70M-2 poháněným stejnosměrným proudem. Standardními lokomotivami společnosti General Electric jsou stroj EVO řady Evolution ES44AC a ES44DC. Plně naložený diesel řady Evolution uveze 5000 galonů nafty, 450 galonů mazacího oleje a 400 galonů chladicí vody.

Srdcem řady Evolution je zcela nový hlavní hnací motor, čtyřtaktní dvanáctiválec GEVO-12 s turbodmychadlem, který má sice stejný výkon 4400 koní jako jeho šestnáctiválcový předchůdce řady FDL, ale spotřebuje méně paliva a produkuje o 40 % méně emisí. Každý z jeho válců má objem 950 cm3, což je téměř třikrát více než celý osmiválec Corvette. GE tvrdí, že EVO jsou "nejúspornější a nejekologičtější dieselové lokomotivy v historii... Kdyby každý nákladní vlak v Severní Americe táhla lokomotiva řady Evolution, snížení množství škodlivin produkujících smog by se rovnalo odstranění 48 milionů automobilů ze silnic ročně. Vše, co se týká těchto lokomotiv, bylo prozkoumáno, zpochybněno a přehodnoceno, což vedlo ke vzniku 25 nových amerických patentů. Než se v roce 2005 začaly prodávat, bylo 52 předsériových jednotek více než rok testováno v provozu po celém kontinentu. Všechny železnice velké šestky se přihlásily k nákupu ES44, přičemž BNSF má v současné době největší flotilu vozů EVO. Po celém světě je v provozu více než 3 700 dieselů řady Evolution v 10 zemích.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz