Wang Zhaojun In A Flying Phoenix Themed Outfit The Beauty of ancient China Anime Figure Diorama

Wang Zhaojun In A Flying Phoenix Themed Outfit The Beauty of ancient China Anime Figure Diorama
Věkové omezení:14
Rok vydání:2021
Skladem: na dotaz
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:DF9312
Výrobce: Myethos Co., Limited
MotivANIME FIGURE


Cena 9 853,00 Kč s 21% DPH

#animefigure

Soška Wang Zhaojun 1/7 vytvořená podle předlohy the popular Chinese game "King of Glory" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 31 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

One of the four beauties of ancient China. From the popular Chinese game "King of Glory" comes a scale figure of Wang Zhaojun! She has been carefully recreated in her "Flying Phoenixes" skin. Her phoenix themed outfit features incredible detail from her crown to the feathers that adorn her outfit. Her gazing expression has been carefully recreated. Be sure to add Wang Zhaojun, known as one of the four beauties of ancient China, to your collection!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz