Toilet no Tsubakiko-san Sandals Sexy Anime Figure

Toilet no Tsubakiko-san Sandals Sexy Anime Figure
Věkové omezení:18
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:009507
Výrobce: Ori Toy
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 853,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Tsubakiko-san vytvořená podle předlohy herní řady the ero manga/anime “Alignment You! You!” ( あらいめんとゆーゆー ) written by “Matsumoto Drill vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 14 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Okayama Figure Engineering (OFE) released the Toilet no Hanako-san no Tsubakiko-san ( トイレの花子さんの椿子さん ) Sandals Ver. Limited Edition ( ver.サンダル/一部流通限定 ) 1/6 PVC figure from the ero manga/anime “Alignment You! You!” ( あらいめんとゆーゆー ) written by “Matsumoto Drill Kenkyuujo” ( 松本ドリル研究所 ).January 2017. Around 140mm tall.

Here comes Tsubakiko-san!! For those who don t know, she is another “Hanako-san” beside Sakurako-san in the story. She looks almost exactly like Sakurako-san except with bigger boobs.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz