Oshitsuke Girl Pressed Against The Glass Sexy Anime Figure

Oshitsuke Girl Pressed Against The Glass Sexy Anime Figure
Věkové omezení:18
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:BA73892
Výrobce: Bandai Namco
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 9 783,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Oshitsuke vytvořená podle umělecké předlohy the Popular manga artist and illustrator Ishikei s drawing vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 26 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Popular manga artist and illustrator Ishikei s drawing based on the concept of "a girl being pushed against glass" has been turned into a figure!

The window uses clear parts, to let you enjoy from the front the sight of the girl s pressed breasts and their softly changed shape.

The butt sticking out and the pained expression are also sights to behold. As for the coloring, the shiny skin typical of Ishikei s art, the so called "Ishikei painting", has been carefully recreated by making the skin slightly glossy.

The wall can be detached from the pedestal, to let you, for example, display the figure with the breasts pushed against the window of your own showcase, or have fun with it in other ways depending on how you display it.

The figure also includes exchangeable body parts, that daringly switch the focus from the breasts being pushed against the glass to the lower half of the body. The way in which a finger enters the soft butt is the best part!

Take this figure, with its two concepts to enjoy, in your hands.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 18 years old.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz