Darkness In A Flower-Patterned Oiran Kimonoi Sexy Anime Figure

Darkness In A Flower-Patterned Oiran Kimonoi Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.05.2021
Věkové omezení:14
Rok vydání:2021
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A38125
Výrobce: Kadokawa Shoten
MotivANIME FIGURE


Cena 5 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Darkness 1/7 vytvořená podle předlohy the anime movie ""KONO SUBARASHII SEKAI NI SYUKUFUKU WO! LEGEND OF CRIMSON"" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 25 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

From the anime movie ""KONO SUBARASHII SEKAI NI SYUKUFUKU WO! LEGEND OF CRIMSON"" comes a scale figure of Darkness in a gorgeous oiran kimono based on an illustration made for the purpose of creating this figure!

Darkness flower-patterned oiran kimono accentuates her impressive curves while she gives the viewer a sensual gaze. Be sure to add her to your collection!

It measures approx. 25 cm tall and comes with base in a window box packaging.

Be sure to add her to your collection!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz