Beast Prince Masquerade Disney Statue z pohádky Kráska a Zvíře

Beast Prince Masquerade Disney Statue   z pohádky Kráska a Zvíře
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:DC683817
Výrobce: Enesco


Cena 5 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
Soška Zvířete/Prince vytvořená podle filmové předlohy Kráska a Zvíře vycházející z grafického návrhuje the Disney Couture de Force collection vysoká cca 20 cm s detailním zpracováním.

Disney Showcase Beast Masquerade Statue: Sensational Disney Showcase Beast Masquerade Statue! From the stunning Disney Couture de Force collection. His beast mask rotates to reveal his charming true self! The stunning Disney Couture de Force collection celebrates the mystery and enchantment of a royal masquerade ball, where Disney s reigning princesses and vampy villains mingle in delight, embellished in haute couture. No detail is overlooked, from faux jewels to opalescent paints that bring each sculpture to life. In this sensational Disney Showcase Beast Masquerade Statue based on Beauty and the Beast, Belle s prince stands 8 1/2-inches tall as he hides behind a beast mask that can rotate to reveal his true self!

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz