Soška Morrigan Aensland vytvořená podle herní předlohy the fighting game Darkstalkers: The Night Warriors (ヴァンパイア ザ ナイト ウォーリアー, Vanpaia Za Naito Wōriā) vycházející z grafického designu the MF Studios 1/4 statue line je vysoká cca 59 cm s detailním zpracováním.

Darkstalkers: The Night Warriors , v Japonsku známý pod názvem Vampire: The Night Warriors (ヴァンパイア ザ ナイト ウォーリアー, Vanpaia Za Naito Wōriā), je první titul v sérii bojových her Darkstalkers, vyvinutý a vydaný společností Capcom v roce 1994, původně pro arkádový hardware CPS II. V roce 1996 byl portován na PlayStation společností Psygnosis a následoval titul Night Warriors: Darkstalkers Revenge v roce 1995.

Darkstalkers: (Demitri Maximoff, Jon Talbain, Victor von Gerdenheim, Lord Raptor, Morrigan Aensland, Anakaris, Felicia, Bishamon, Rikuo a Sasquatch) a dva nehratelní bossové (Huitzil a Pyron) jako poslední protivníci v režimu pro jednoho hráče.

Hra využívá herní systém, který společnost Capcom vyvinula pro sérii Street Fighter II, ale s několika novými herními prvky, jako je blokování vzduchem, chůze v přikrčení a řetězová komba. Hra obsahovala ukazatel speciálních pohybů podobný ukazateli Super Combo ze hry Super Street Fighter II Turbo, který mohl hráč naplnit a provést buď jedinečný pohyb typu "kombo" podobně jako v předchozím Super Turbu (v sérii Darkstalkers se nazýval "ES"), nebo zesílenou verzi jednoho ze svých speciálních pohybů (nazývanou "EX" a koncept, který se objevil v pozdějších hrách Darkstalkers i Street Fighter III). Na rozdíl od ukazatele superkomba ve hře Super Turbo se ukazatel speciálu ve hře Darkstalkers postupně vyčerpává, pokud hráč neprovede svůj superpohyb, což hráčům znemožňuje uchovat si své superpohyby pro pozdější použití.

Morrigan Aensland (japonsky: モリガン・アーンスランド, hepburn: Morigan Ānsurando) je fiktivní antihrdinská postava a ženská hrdinka v sérii Darkstalkers od společnosti Capcom. Debutovala ve hře Darkstalkers z roku 1994: Od té doby se objevila ve všech hrách série a v různých souvisejících médiích a merchandisech, stejně jako v několika videohrách mimo řadu Darkstalkers, včetně většiny dílů Marvel vs. Capcom a SNK vs. Capcom.

Morrigan je sukuba a mocná princezna (později královna) říše démonů Makai, která je velmi marnivá a žije jen pro vzrušení z boje, ale pomalu začíná brát své královské povinnosti vážněji i přes svou posedlou fascinaci lidským světem. Má sesterskou rozpolcenou část jménem Lilith a soupeře jménem Demitri Maximoff a její pohybový soubor připomíná Ryu a Kena ze Street Fightera.

V sérii Darkstalkers je Morrigan sukuba a adoptivní dcera krále démonů Beliala z rodu Aensland, jednoho ze tří hlavních rodů Makai (魔界, doslova "Svět démonů"), který jí předpověděl narození ve Skotsku v roce 1678. Belial také předvídal nebezpečí plynoucí z neuvěřitelné moci, která v Morrigan sídlí. Pokud by nedokázala svou moc řádně ovládat, pohltila by její tělo a svět by utrpěl katastrofální škody. Aby zabránil tomu, aby se tato událost rozvinula, zapečetil Belial dvě třetiny její duše, dokud nebude moci snést její plnou sílu: jednu třetinu zapečetil v sobě, která by se po jeho smrti vrátila Morriganovi. Druhou třetinu zapečetil v kapesní dimenzi, která se nakonec stala vlastní bytostí jménem Lilith. Aniž by to věděla, Morrigan vyrostla a starali se o ni dva menší démoni jménem Lucien a Mudo. Život chráněné princezny na hradě Aenslandu jí připadal nudný, a tak často navštěvovala svět lidí a hledala zábavu, pokoušela lidi bez ohledu na jejich pohlaví a bojovala pro vlastní potěšení. Je schopna přecházet do lidské dimenze bez použití brány, ale prostě se spoléhá na svou schopnost translokace.

O několik století později, během událostí v Darkstalkers: Noční válečníci (Upíři) a Noční válečníci: (Vampire Hunter), je Morrigan přitahována podivnou obrovskou silou (ze které se vyklube mimozemský ohnivý démon Pyron) a znovu se vydává do lidského světa. Morrigan Pyrona najde a vyzve ho na souboj, ale je poražena, protože se ukáže, že je příliš silný, než aby ho mohla porazit. Místo toho vítězí vyhnaný upíří lord Demitri Maximoff, úhlavní nepřítel jejího otce, který Pyronovu moc pohltí. 12] O šestnáct let později Belial umírá a Morrigan je oznámeno, že je nástupkyní na aenslandském trůnu, aby vládla dalších 1200 let. Ačkoli se jako Královna noci stává právoplatnou vládkyní Makai,Morrigan se stále vyhýbá svým povinnostem a snaží se pokračovat ve svém hédonistickém a vzrušujícím životě jako dříve. Mezitím se Demitri krátce poté, co se dozvěděl o Belialově smrti, vrátil na Makai a vyzval Morrigan na souboj o právo vládnout říši démonů. Morrigan postupně přijala neodbytný upírův požadavek ještě před událostmi v Darkstalkers 3 (Spasitel upírů), kdy se po svém stoletém spánku objevil Jedah Dohma a stvořil Majigen, který do sebe vcucnul Morrigan a její hrad. Jedah osvobodil Lilith, která je nucena Morrigan najít a nakonec s ní opět splyne, jak je zobrazeno v obou jejich koncích.

Size: H59 * W57 * D38.5cm Estimated.

Limited to 288pcs in TOTAL

Deluxe ver. includes Standard ver. + an Exchangeable naked body.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz