Yukari Yakumo & Umbrella Mastermind Anime Figure

Yukari Yakumo & Umbrella Mastermind Anime Figure
Věkové omezení:14
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:BA85606
Výrobce: Griffon Enterprises
MotivANIME FIGURE


Cena 9 983,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Yukari Yakumo vytvořená podle předlohy figurální řady the doujin danmaku shooting game series “Touhou Project” ( 東方プロジェクト ) by the circle Team Shanghai Alice ( 上海アリス幻樂団 vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 20,5 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Griffon Enterprises released the Mastermind behind the spiriting away Yakumo Yukari ( 神隠しの主犯 八雲紫 ) 1/8 PVC figure from the doujin danmaku shooting game series “Touhou Project” ( 東方プロジェクト ) by the circle Team Shanghai Alice ( 上海アリス幻樂団 ). March 2011. Around 205mm tall.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz