Wonder Woman and Batman in Battle Statue Set

Wonder Woman and Batman in Battle Statue Set
Skladem: na dotaz
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:RJSAS2102
Výrobce: Ripple Junction
MotivBATMAN


Cena 9 890,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
#batmanSousoší Wonder Woman a Batmana vytvořené podle předlohy figurální řady the Injustice: God s Among Us – a joint video game vycházející z grafického návrhu Marco Nelora je vysoké cca 27 cm s detailním zpracováním.

The plastic and vinyl statue rendered with a combination of injected, hand-painted and imprinted decoration depicting a Modern Age Wonder Woman and Batman frozen in battle on a diorama-style base with imprinted logo, based on their appearance in Injustice: God s Among Us – a joint video game from NetherRealm Studios, Warner Bros. Interactive Entertainment and DC Comics.

Separate accessories include a wired gold cord lasso of truth and Batarang which must be assembled and positioned individually onto the statue for display.

Limited Edition to the United Kingdom and Europe, and only included with the Collector s Edition of Injustice: God s Among Us for Xbox 360 and PlayStation 3.

Dimensions: 10 1/2″ H x 9″ W x 6 1/4″ D

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz