Ao-Oni Girl In A Negligée On A Chair Sexy Anime Figure

Ao-Oni Girl In A Negligée On A Chair Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.04.2022
Věkové omezení:15
Rok vydání:2022
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:Cd0234
Související:Tougetsu Matsuri By The Chair White Undies Sexy Anime Figure
Výrobce: Alphamax
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 6 983,00 Kč s 10% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Ao-Oni Girl 1/6 vytvořená podle předlohy the Illustration from artist Kasu Komeshiro vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 21 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se obvykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Ao-Oni Girl illustrated by the famous artist Kasu Komeshiro is now available in 3D figure!

Ao-Oni Girl from the series of Illustration from artist Kasu Komeshiro s imagination? is finally here in 3D figure!

With her blue hair and white lingerie, we made sure we will be able to reproduce her as the most loveliest girl you have ever laid your eyes on!

Her sexy back and plump buttocks are visible from her shirt. The white ribbons are loosely tied up ....

letting you have a sneak peak of what is inside!

The bra can be taken off and removed along with the underwear too! Take it all off and you will witness the wonders she has yet to offer... those wild secrets that cannot be seen in these pictures! Aren t you curious enough to see it for yourself??

You are free to display her however you wish! Changing her delicate underwear will give you the chills you are yearning for! Explore the night with Ao-Oni Girl by your side!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz