Tomoe Warrior Priestess Sexy Anime Figure

Tomoe Warrior Priestess Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.05.2017
Rok vydání:2017
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:011257
Výrobce: Genco
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 853,00 s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Tomoe Kindan no... Miko Kisekae vytvořená podle předlohy herní řady Queen s Blade Beautiful Fighters Series vycházející z dějového umění anime je vysoká cca 27 cm s detailním zpracováním.

Straight from the popular adult game Queen s Blade Beautiful Fighters クイーンズブレイド 美しき闘士たち 武者巫女トモエ 禁断の…巫女着せ替えフィギュア comes this beautiful PVC statue of Warrior Priestess Tomoe Kindan no... Miko Kisekae. It stands approx. 27 cm tall and comes with base in a window box packaging

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz