ThyssenKrup Steel Europe AG #52664 HO Vossloh Class G6 MTU Diesel Locomotive Switcher DCC

ThyssenKrup Steel Europe AG #52664 HO Vossloh Class G6 MTU Diesel Locomotive Switcher  DCC
Novinka

Věkové omezení:14
Rok vydání:2019
Skladem:poslední kusy
Kategorie:HO MODELY LOKOMOTIVY, VAGÓNY, SETY PRO MODELÁŘE
Kód:A37020
Související:SmartDecoder 4.1 Sound With Speaker (for G6 MTU) #56464 HO zvukový dekodér s reproduktorem
Výrobce: PIKO


Cena 6 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Dieselová posunovací lokomotiva modelové železnice v měřítku HO pro železniční modeláře v modelářské kvalitě - PIKO ThyssenKrup Steel Europe AG #52664 HO Vossloh Class G6 MTU Diesel Locomotive Switcher DCC - lze dodatečně ozvučit s #56464 PIKO SmartDecoder 4.1 Sound with Speaker (for G6 MTU).

Jedná se o verzi s motorem MTU, dvojitými reflektory, rámem a kabinou vyrobenou z tlakově litého zinku a se silným, pomalu se otáčejícím motorem, trakčními koly pro zvýšení tažné síly, IO obvody s rozhraním NEM 658 PluX22, s vyrovnávacím kondenzátorem pro překlenutí krátkodobého přerušení napájení, LED osvětlením s velmi dobrou svítivostí a digitálně přepínatelným zadním světlem. Podvozek zahrnuje brzdový válec a magnety Indusi připevněnými nezávisle, střední náprava je namontována tak, aby se mohla pohybovat (tříbodové ložisko), kola jsou profilovaná s replikami kotoučových brzd. Elektřina je odebírána ze všech kol. Model je připraven pro snadné dodatečné vybavení zvukovou kartou a objemným reproduktorem. Součástí balení jsou brzdové hadice pro efekt při výstavní expozici modelu.

The Vossloh class G6 is a modern three axle diesel hydraulic locomotive. It was designed for use as switcher and industrial locomotive. The first units of the type were delivered in 2008. A variety of built to order option packages can be added to customize the locomotive according to its operating environment. The hoods and cab are designed as easily removable sections in order to allow for easy maintenance. The cab is an entirely new design that follows modern ergonomic principles. The locomotive can be equipped with diesel engines from three different manufacturers. As a result, the design covers a wide range of operating scenarios ranging from switchers with a limited top speed of 35 km/h and high tractive effort to road switcher applications with a top speed of 80 km/h for large industrial networks or private operators that operate their own infrastructure. The first G6 was delivered to a pulp mill in Stendal. In 2010 the Verkehrsbetriebe Peine Salzgitter received two units that worked so well that in 2011 they were followed by an additional order of 18 units.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz