The Little Mermaid The Under the Sea Statue Diorama Malá mořská víla

The Little Mermaid The Under the Sea Statue Diorama Malá mořská víla
Novinka

Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A33346
Výrobce: Enesco


Cena 6 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
Soška Malá mořská víla vytvořená podle filmové předlohy z figurální řady the Disney Figure collection/the Little Mermaid vycházející z grafického návrhu Jim Shore je vysoká cca 20,5 cm s detailním zpracováním.

In honour of the 25th Anniversary of Disney s The Little Mermaid, Jim Shore designed a one of a kind undersea celebration featuring a rotating Ariel among all her sea friends. Only available from Disney Traditions brand. Musical plays tune: "Under the Sea". The figurine is made from resin. Packed in a branded gift box. Unique variations should be expected as this product is hand painted. Not a toy or children s product. Intended for adults only.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz