Suzuhara Misa [Misa-nee] Angel On Base Sexy Anime Figure

Suzuhara Misa [Misa-nee] Angel On Base Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.08.2018
Věkové omezení:18
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A32644
Související:Suzuhara Misa [Misa-nee] Sexy Anime Figure
Suzuhara Misa [Misa-nee] Female Lancer Sexy Anime Figure
Suzuhara Misa [Misa-nee] Summer Sailor Uniform Wet Pink Sexy Anime Figure
Výrobce: Orca Toys
MotivHENTAI ANIME


Cena 8 893,00 s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Suzuhara Misa [Misa-nee] vytvořená podle předlohy figurální řady the doujinshi “Maho Shojo” ( 魔法少女 )/Mahou Shoujo vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je dlouhá cca 50 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Orca Toys releases the Suzuhara Misa [Misa-nee] ( 鈴原美沙 [ミサ姉] Ver. Angel 1/6 PVC figure from the doujinshi “Maho Shojo” ( 魔法少女 )/Mahou Shoujo by RAITA from the circle “Absolute Girl” ( 絶対少女 ). August 2018. 500 mm. Castoffable.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz