Super Sonico Swimwear Gravure White Sexy Anime Figure

Super Sonico Swimwear Gravure White Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:AU11358
Výrobce: Alphamax
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 9 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Super Sonico vytvořená podle grafické předlohy Tsuji Santa figurální řady the mascot of Nitro+ event “Nitro Super Sonic” and the TV anime “SoniAni Super Sonico the Animation” ( そにアニ Super Sonico the Animation) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 26 cm s detailním zpracováním.

Alphamax released the Super Sonico ( すーぱーそに子 ) Swimwear Gravure Ver. すーぱーそに子 水着グラビアVer 1/6 PVC figure from the mascot of Nitro+ event “Nitro Super Sonic” and the TV anime “SoniAni Super Sonico the Animation” ( そにアニ Super Sonico the Animation). April 2015. Around 260mm tall.

A figure of Super Sonico posed in a image of gravure photo shooting! Her white swim suit contrated against black fishnets is very cute and provocative! Let s cheer her on in her gravure job!

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz