Super Sonico Hot Limit Sexy Anime Figure

Super Sonico Hot Limit Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.10.2018
Věkové omezení:10
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A32650
Výrobce: Good Smile Company
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 4 493,00 s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Super Sonico vytvořená podle figurální předlohy the HOT LIMIT Anniversary Collaboration Figures line vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 23 cm s detailním zpracováním.

Good Smile Company releases the Super Sonico ( すーぱーそに子 ) 1/7 figure from the HOT LIMIT Anniversary Collaboration Figures line celebrating the 20th anniversary of T.M.Revolution s debut. October 2018. Around 230mm tall.

T.M.Revolution x Super Sonico: The first in a series of HOT LIMIT figures!

The first HOT LIMIT Anniversary Collaboration Figures to celebrate the 20th anniversary of T.M.Revolution s debut is Super Sonico, who has just celebrated her 10th anniversary! The figure is based on an illustration by Tsuji Santa (Nitroplus) that was included in Takanori Nishikawa s book distributed at Comic Market.

The figure has been sculpted in a dynamic pose as if in a scene from one of T.M.Revolution s promotional videos, and the contrast between the texture of the outfit and her soft-looking skin has been captured with intricate detail! Be sure to add the sexy Super Sonico to your collection! Included Bonus: T.M.Revolution x Super Sonico Illustration Post Card

It stands approx. 23 cm tall and comes with base in a window box packaging. Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Nitroplus popular character Super Soniko makes herself at home wearing Y-shirt, which is cast-offable. The figure is made of coldcast, manufactured to reproduce her smooth and transparent skin.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz