Nákladní vagón modelové železnice v měřítku HO pro železniční modeláře ve špičkové kvalitě se zvukem dobytka - BLI Denver & Rio Grande Western D & RGW #4567 HO K7A Livestock Dispatch Stock Car Wagon & Cattle Sounds vagón se zvukem dobytka.

Vagóny se používaly také k přepravě různých živých zvířat, například skotu, mul, koní, ale i vepřů, ovcí a telat. Přeprava zvířat byla a stále je pro mnoho železnic důležitým zdrojem příjmů. BLIs K7A je pohlednou reprodukcí designu Denver & Rio Grande Western D & RGW. Pokud tedy potřebujete přepravovat na kolejišti hospodářská zvířata, máme pro vás vozy pro přepravu drůbeže, dobytka, koní apod.

■ Nákladní vůz typu K7A je pohlednou reprodukcí originálu v designu společnosti PRR/Denver & Rio Grande Western D & RGW. ■ Zvukové vozy BLI jsou vybaveny technologií zapínání a vypínání ovládanou pohybem, takže při pohybu vozu nebo při jeho otřesech jsou slyšet zvuky živých zvířat stejně jako ve skutečnosti!

■ Integrovaný zvuk aktivovaný pohybem. ■ Autentické živé zvuky hospodářských zvířat podle daného typu vozu. ■ Intenzita zvuků se mění v závislosti na rychlosti pohybu vozu. ■ Funguje na kolejištích DC a DCC (není ovládán DCC). ■ Nastavitelná citlivost a hlasitost pomocí přiloženého magnetu. ■ Autenticky věrný nátěr vozu. ■ Funkční kloubové spřáhlo. ■ Minimální poloměr je 46 cm (18") nebo větší.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz