Snow White Disney Statue Sněhurka soška

Snow White Disney Statue  Sněhurka soška
Věkové omezení:15
Skladem: na dotaz
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A33872
Výrobce: Enesco


Cena 5 783,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
Soška Sněhurky vytvořená podle filmové předlohy z figurální řady the Disney Figure collection vycházející z grafického návrhu Jim Shore je vysoká cca 15,5 cm s detailním zpracováním.

The fairest of all the Disney Princesses makes her anticipated return to Disney Traditions. Snow White s fairy tale ending is intricately detailed on her dress by famed artist Jim Shore, award winning artist and sculptor for the Disney Traditions brand. The figurine is made from resin. Packed in a branded gift box. Unique variations should be expected as this product is hand painted. Not a toy or children s product. Intended for adults only.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz