Sakura Yae The Maiden In Chinese Garb Atop A Cherry Blossom Branch Anime Figure

Sakura Yae The Maiden In Chinese Garb Atop A Cherry Blossom Branch Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.09.2021
Věkové omezení:14
Rok vydání:2021
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:009228
Výrobce: Unspecified
MotivANIME FIGURE


Cena 8 996,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Sakura Yae 1/8 vytvořená podle předlohy the miHoYo s popular game "Honkai Impact 3rd" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 30 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

From miHoYo s popular game "Honkai Impact 3rd" comes a new 1/8 scale figure of Sakura Yae.

Approximately 30 centimeters tall, this figure by Apex Toys, modeled after an official illustration, depicts a beautiful maiden in Chinese garb resting atop a cherry blossom branch in bloom, lit by the moonlight through the window. With optional included background boards, you can customize and display to your tastes. As a bonus, a special acrylic stand is also included in the first release of this figure, so dont miss out!

Add this gorgeous figure to your collection today, order now!

Once upon a time there was a very beautiful girl in the world of fairy tales who ushered in her realm of dreams the children all around, named Sakura Yae .. Come enjoy the new sensation!

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz