Union Pacific UP #8110 HO Building America Yellow Scheme GE ES44AC Diesel-Electric Locomotive DC DCC & Paragon4 Sound & Smoke

Union Pacific UP #8110 HO Building America Yellow Scheme GE ES44AC Diesel-Electric Locomotive DC DCC & Paragon4 Sound & Smoke
Věkové omezení:14
Rok vydání:2022
Skladem:poslední kusy
Kategorie:LOKOMOTIVY DIESEL (ELECTRIC) - MODELY HO a další
Kód:DC00003
Výrobce: Broadway Limited Imports


Cena 15 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Diesel-elektrická lokomotiva modelové železnice v měřítku HO pro železniční modeláře ve špičkové kvalitě - 7182 BLI Union Pacific UP #8110 HO Building America Yellow Scheme GE ES44AC Diesel-Electric Locomotive DC DCC & Paragon4 Sound & Smoke.

V letech 2002 až 2019 vyrobila společnost General Electric více než 3700 těchto šestinápravových lokomotiv GE ES44AC o výkonu 4400 HP. Dnes je najdete na všech amerických železnicích třídy I.třídy v Severní Americe.

■ Zvukový a řídicí systém Paragon 4 se systémem ROLLING THUNDER, tj. revoluční řízení zvuku, chodu motoru a světel integrovaným dekodérem DCC. Paragon4 a Rolling ThunderTM překonává výkonem, funkcemi a použitelností ostatní konkurenci. ■ Generátor kouře - přesné prototypové zvuky lokomotivy synchronizované s výfuky kouře a měnící se intenzita kouře s rychlostí. ■ Integrovaný dvourežimový dekodér pro řízení motoru pomocí zpětného elektromagnetického pole pro vynikající regulaci chodu modelu při nízkých rychlostech v analogovém i DCC režimu. ■ Mechanismus v režimu Switcher pro přesný pohon navržený pro tažení těžkých nákladů a pro plynulý chod při nízkých rychlostech (díky zvýšené kapacitě vestavěného kondenzátoru ). ■ Pětipólový motor s našikmo vinutým rotorem. ■ Lze zaznamenávat provoz DCC pro automatické přehrávání. ■ Pohon na všech nápravách. ■ Tělo modelu z kompozitu ABS a podvozek z tlakově litého odlitku. ■ Velmi přesné lakování a nápisy lokomotivy podle originálního schématu. ■ Mnoho samostatných detailů, jako jsou zábradlí, kovové schůdky, ventilátory, sluneční clony, antény a další! ■ Figurka mašinfíry. ■ Funkce světlometů v režimu Pro Lighting typické pro danou železniční společnost. ■ Charakteristické zvuky pro stroj GE ES44AC. ■ Kovová spřáhla kompatibilní s typem Kadee (2). ■ Určeno pro provoz na kolejích s kódem 70, 83 a 100. ■ Minimální provozní poloměr: 46 cm (18 palců). ■ Čelní světlomet se štítem a anténa Sinclair na plošině. ■ Prime Strato-Lite a klimatizace na střeše kabiny. ■ Odstranné stupačky v přední a zadní časti, zaslepené zadní číselné tabule. ■ Malé zpětné zrcátko na bocích kabiny. ■ Otevřené chladiče horních ventilátorů. ■ Zešikmělé boční rámy ložisek náprav. ■ Samostatně ovládané čelní světlomety, zadní světlo, obrysová světla a světla na číselné tabuli.

■ Paragon4 s Rolling ThunderTM navazuje na špičkové funkce svého předchůdce Paragon3 a přidává následující velmi žádané funkce:

■ Pro měřítko HO jsou v dekodéru zabudované kondenzátory BLI GoPack! pro nepřerušenost napájení. Stačí na to, aby poskytly několik sekund času na projetí mrtvých míst na trati, ale na rozdíl od podobných externích produktů lze kondenzátory ovládat pomocí softwaru. Například při použití blokového řízení lze nastavit CV12 na 1, aby se model zastavil po 1 sekundě, nebo ho úplně vypnout nastavením CV12 na 0. Kondenzátory jsou také automaticky vypnuty na programové koleji, takže nezasahují do zpětného čtení CV. Díky tomu je Paragon4 plně kompatibilní s většinou systémů na trhu, včetně Digitrax, NCE, MRC a Decoder Pro.

Zvukový a řídicí systém Paragon 4 :

■ Pracuje v režimu DC a DCC s vylepšenou regulací rychlosti DC (pro DC Sound v analogu použijte DCMaster). ■ Vestavěný kondenzátor GoPack! pro provoz po nerovné trati. ■ Kondenzátor GoPack! je automaticky vypnut na programované koleji pro plnou kompatibilitu s dekodérem JMRI Pro. ■ Režim osvětlení Pro Lighting nabízí individuální ovládání všech světel na modelu. ■ Režim Switcher pro přesné ovládání chodu modelu při nízkých rychlostech. ■ Režim Record & Play - nahrává a přehrává zvuky a aktivity na kolejšti jednorázově nebo opakovaně pro automatický provoz. ■ Zvuk s vysokým rozlišením. ■ Zvuk píšťalky s volitelnou délkou a zabarvením pískotu. ■ Výběr ze 3 volitelných zvuků klaksonů ■ Zvuk vzdechové píšťaly nebo parní houkačky podle typu lokomotivy - obě lze snadno přehrávat jak hlavní. ■ Nastavitelný interval zvuku zvonu pro rychlejší nebo pomalejší zvonění. ■ Četné uživatelsky nastavitelné funkce pomocí dostupných tlačítek. ■ Vícero realistických hovorů posádky lokomotivy. ■ Automatická signalizace železničního přejezdu. ■ Automatické návěstidlo pro jízdu vpřed / vzad - po aktivaci dojde k zastavení a ozve se tón. Při rozjezdu se ozve tón dvakrát. Při jízdě vzad tón zazní třikrát. ■ Intenzita zvuku v režimu Prime Mover se mění v závislosti na zatížení lokomotivy. ■ Individuálně nastavitelná hlasitost zvuku pro každý zvuový efekt. ■ Tlačítko EZ Reset pro rychlý návrat k výchozímu nastavení z výroby.

Tyto inovace umožní modelářům strávit méně času řešením drobných, nepříjemných problémů s kolejištěm a věnovat více času samotnému provozu jejich železniční říše. Šťastnou cestu na modelové železnici!

Union Pacific Railroad (UP, UPP, UPY), právně Union Pacific Railroad Company a jednoduše Union Pacific, je nákladní železnice, která provozuje 8 300 lokomotiv na 32 200 mil (51 800 km) tratí ve 23 státech USA západně od Chicaga a New Orleans. Union Pacific je druhou největší železnicí ve Spojených státech po společnosti BNSF. Union Pacific a BNSF mají duopol na transkontinentální nákladní železniční tratě na západě, středozápadě a jihu Spojených států.

Původní železniční společnost Union Pacific Rail Road byla založena v roce 1862 a byla součástí projektu První transkontinentální železnice, později známého jako Overland Route. V průběhu následujícího století společnost UP pohltila společnosti Missouri Pacific Railroad, Chicago and North Western Transportation Company, Western Pacific Railroad, Missouri-Kansas-Texas Railroad a Chicago, Rock Island and Pacific Railroad. V roce 1996 se Union Pacific spojila se společností Southern Pacific Transportation Company, která byla sama obřím systémem, který pohltila společnost Denver and Rio Grande Western Railroad. Union Pacific Railroad je hlavní provozní společností Union Pacific Corporation, obě se sídlem v Omaze ve státě Nebraska.

Společnost Broadway Limited Imports, LLC je předním světovým výrobcem špičkových modelů modelové železnice v měřítku HO a N, která vytvořila modely tříd AC4 a AC5 v měřítku HO v černém zabarvení, také se šedým kotlem a jsou k dispozici s revolučním systémem BLI Paragon3 s ozvučením a ovládáním Rolling Thunder. Mezi modeláři známá jako "mistr v ozvučení" či "mistr v muzejní kvalitě detailů" je firma "luxusní značkou" v oblasti modelové železnice. Překonává očekávání modelářů ve všech aspektech modelářství: přesné detaily na vysoké úrovni, vynikající jízdní vlastnosti, špičkový systém ozvučení a technologicky vyspělé užitné funkce.

Od roku 2002 je BLI především průkopnikem v ozvučování lokomotiv v měřítku HO, na jehož pověst navazuje nová špičková elektronika, generátor synchronního kouře a dosud nejrealističtější a nejvýkonnějším dostupný zvuk. S nezbytnými inovačními a technologickými investicemi dosahuje firma mezi zákazníky fenomenálních úspěchů.

Broadway Limited Imports tvoří tým 15 lidí, kteří milují zábavu a jsou odhodláni vytvářet pro modeláře co nejrealističtější zážitky z modelové železnice s co nejlepším zákaznickým servisem. Vlastní návrhy a vývoj modelů přináší nové užitné funkce pro modelovou železnici a jsou často brzy napodobovány konkurencí. Tým BLI je malý, ale jeho hodnotné modely a zákaznický servis si pochvalují zákazníci po celém světě.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz