Shizue Minase Movable Okami Sexy Anime Figure And Photograph Book Set

Shizue Minase Movable Okami Sexy Anime Figure And Photograph Book Set
Novinka

v prodeji od 31.12.2018
Věkové omezení:15
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A34620
Související:Shizue Minase Movable Okami Sexy Anime Figure
Výrobce: Second Axe
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 493,00 s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Shizue Minase vytvořená podle předlohy figurální řady the Original Character by Tsuji Santa vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 17 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Shizue Minase appears, which is specially drawn by Tsuji Santa (Nitroplus)!

The graceful Japanese woman "Shizue Minase" who is also an apprentice young okami in a traditional Japanese inn appears!

In Addition, it is made three-dimensional as a whole body movable action figure which has movable gimmicks specialized for an adult!

It has the plump breast and thigh which are also Tsuji Santa s feature. It is the ambitious work having movable gimmicks which coexist with the plumpness of the whole body.

It has the abundant attached parts which contain five sorts of expression parts, such as the acme face and the "movable breast".

Furthermore, Ichiru, the SECOND AXE official cosplayer, does collaboration to Shizue Minase in the photograph book attached version.

It is full of attractions, such as Ichiru in a young okami costume and an erotic bondage costume, which are imagined Shizue Minase! It has large volume which attains to full color about 80 pages!

Included: Photograph book set: The SECOND AXE official cosplayer "Ichiru" x "Shizue Minase" collaboration photograph book, five sorts of expression parts for substitution, two sets of breasts for substitution, four sets of wrist parts for substitution, and pasties.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz