Hinatsu Namiguchi In A B & W Bunny Outfit Sexy Anime Figure

Hinatsu Namiguchi In A B & W Bunny Outfit Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.09.2024
Věkové omezení:15
Rok vydání:2024
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:HI96B9N
Výrobce: BINDing
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Hinatsu Namiguchi Bunny 1/4 vytvořená podle předlohy from Popular Illustrator Shino vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 31 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

From Popular Illustrator Shino, Original Designed Bunny Girl "Hinatsu Namiguchi" is Now Live! Originally designed bunny girl by popular illustrator Shino, Hinatsu Namiguchi is here! Dripped with an original sporty bunny suit, Hinatsu-chan s view counts won t stop rising. Virtually surrounded by simps, the stream will gradually heat up its level of fan service! From selfie angles to raunchy service shots, Hinatsu-chan properly responds to the voices of her patreons. Another good-old big sized 1/4 scale figure with fabric mesh tights. Them tights be consistent like that century-old diner down the alley. Hinatsu-chan s legs will be marinated and delivered in ultimate pristine condition.

Another tempting ware for ladies and gents who are thinking of breaking the bank with their bunny debut. Of course, this dish is also recommended for OUR chronic bunny fans who have long started their own bunny fam. There are a lot of things to worry, like inflation, the weak yen and soaring gas prices... but we can forget all about that with Hinatsu-chan s booty. Let s all simp & push Hinatsu-chan to be ranked at the top!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz