Seven Dwarfs The Homeward Bound Statue Diorama Sedm Trpaslíků

Seven Dwarfs The Homeward Bound Statue Diorama  Sedm Trpaslíků
Novinka

Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A33344
Výrobce: Enesco


Cena 7 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
Sousoší se sedmi trpaslíky vytvořené podle filmové předlohy z figurální řady the Disney Figure collection/the classic Snow White animation scene vycházející z grafického návrhu Jim Shore je vysoká cca 20 cm s detailním zpracováním.

Homeward Bound captures a very memorable scene from the classic Snow White animation; the lovable 7 Dwarfs return home to find an unexpected house guest: a sleeping Princess. Designed by award winning artist and sculptor, Jim Shore for the Disney Traditions brand. The figurine is made from resin. Unique variations should be expected as this product is hand painted. Packed in a branded gift box. Not a toy or children s product. Intended for adults only.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz