Sensual Cave Girl and the Saber-tooth Cats Statue

Sensual Cave Girl and the Saber-tooth Cats Statue
Skladem: na dotaz
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:010988
Výrobce: Westland Giftware


Cena 28 900,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).Soška Cave Girl se dvěma šalvozubými tygry vytvořená podle figurální předlohy z tvorby Tonyho Cipriano, and Arahom Radjaha and Ehren Bienertové vycházející z grafického návrhu Franka Frazetta je vysoká cca 72 cm s detailním zpracováním.

Based on Frank Frazetta s The Huntress painting, the sensual cave girl huntress comes to life as a majestic, limited edition statue.

Fantasy artist Frank Frazetta was born February 9th, 1928 in Brooklyn, New York. He is widely considered to be the most influential and most emulated fantasy artist in history.

Made of Polystone and sculpted by Tony Cipriano and Ehren Bienert this Frank Frazetta Huntress 1:4 Scale Statue is a perfect interpretation of the painting and will look stunning in your home.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz