Sayo Camera Pole Sexy Anime Figure

Sayo Camera Pole Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Rok vydání:2017
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:111045
Výrobce: Griffon Enterprises
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 9 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Sayo vytvořená podle předlohy figurální řady the doujinshi series “Furohile” ( FUROHILE 自宅の風呂に入ると先に知らない裸の女が入ってる ) written by Kizuki Aruchu & ZAN ( 鬼月あるちゅ、ZAN) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 32,5 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Bisho-Jo Tairiku (Griffon Enterprises) releases the Sayo ( 小夜) 1/6 PVC figure from the doujinshi series “Furohile” ( FUROHILE 自宅の風呂に入ると先に知らない裸の女が入ってる ) written by Kizuki Aruchu & ZAN ( 鬼月あるちゅ、ZAN). September 2017. Around 325mm, 13,500 yen. Castoffable.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz