Sakuya Seraphim the Light Bringing Goddess Anime Figure

Sakuya Seraphim the Light Bringing Goddess Anime Figure
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:KTPP563
Výrobce: Kotobukiya
MotivANIME FIGURE


Cena 9 990,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Sakuya Seraphim vytvořená podle předlohy figurální řady the “Shining” game series “Shining Ark” ( シャイニング・アーク )vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 27,5 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Kotobukiya released the Koumyou no Shitenshi Sakuya ( 光明の熾天使サクヤ ) Mode: Seraphim ( -Mode:セラフィム- ) 1/6 PVC figure form the “Shining” game series “Shining Ark” ( シャイニング・アーク ) published by SEGA. March 2015. Around 350mm tall (~380mm wide).

From Sega s Shining Ark: Koumyou no Shitenshi 光明の熾天使サクヤ -Mode:セラフィム , it is Sakuya Seraphim! Sakuya, the Light Bringing Goddess, is truly lovely! The highly detailed 1:6 scale sculpt of this Statue highlights true craftsmanship in fine details. From Sakuya s feathered wings flowing around her, to the folds in her rippling clothing, floating in an unseen breeze, the Sakuya Seraphim Statue is a work of beauty! Sakuya stands approximately 13 3/4-inches tall. Crafted in plastic and packaged in a window display box. Full width: approx 380mm. Size/Weight : 42.2 x 35.1 x 24.5 cm / 2200g

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz