Sakurauchi Riko Blu-Ray Jacket Anime Figure

Sakurauchi Riko Blu-Ray Jacket Anime Figure
#animefigure

Soška Sakurauchi Riko vytvořená podle komiksové předlohy the anime series "LoveLive!Sunshine!!" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 22 cm s detailním zpracováním.

From the anime series "LoveLive!Sunshine!!" comes a 1/7th scale figure of Sakurauchi Riko based on the illustration that was used as a jacket illustration for the one of the Blu-rays of the first season!

Riko has been sculpted with a slight smile on her face, giving her a very gentle expression. Her pose together with the way her hair is gently blowing about in the wind has been captured in intricate detail, with gentle graidents used to preserve the appearance from the illustration as faithfully as possible. Be sure to add her to your collection and enjoy the carefully detailed Sakuraichi Riko whenever you like!

It stands approx. 22 cm tall and comes in a window box packaging.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz