SEI Bakuretsu Tenshi Burst Angel Sexy Anime Figure

SEI Bakuretsu Tenshi Burst Angel Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:011156
Související:SEI Bakuretsu Tenshi And Mask Sexy Anime Figure
Výrobce: Daiki Kougyo
MotivSOFT HENTAI ANIME


Sleva 10% - z ceny 9 983,00 Kč s DPH
Nová cena 8 985,00 Kč s 10% DPH


kusů
#HENTAIANIME

Soška anděla SEI Burst Angel vytvořená podle předlohy figurální řady the anime “Burst Angel” Bakuretsu Tenshi ( 爆裂天使 Bakuretsu Tenshi) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 28 cm s detailním zpracováním.

Daiki Kougyou released the Sei non-scale PVC figure from the anime Bakuretsu Tenshi “Burst Angel” ( 爆裂天使 Bakuretsu Tenshi). October 2008. Around 280mm tall. Sculptor: Takayuki Shiragami (Yukishiro).

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz