Rei Tsukushi Bunny Sexy Anime Figure

Rei Tsukushi Bunny Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.04.2019
Věkové omezení:15
Rok vydání:2019
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A35469
Výrobce: BINDing
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 11 893,00 s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Rei Tsukushi vytvořená podle předlohy the original bunny girl drawn by popular illustrator Mr. Nishi(E)da vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 27 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

A spectacular 1/4 scale figure based on an original bunny girl drawn by popular illustrator Mr. Nishi(E)da!

Rei Tsukushi is a cool purple bunny babe with boyish short hair and a healthy dynamite body. Her bra-cup area is interchangeable, allowing you to create two different kinds of situations.

If you pair her with the up-coming Yoko Akagi, you will be overpowered by the sheer volume of cleavage on display.

Please light up your room by inviting this lovely bunny girl into your life!

This amazing PVC statue measures approx. 27 cm and comes in a window box packaging.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz