Psylocke X-Force Fine Art Sixth Scale Statue

Psylocke X-Force Fine Art Sixth Scale Statue
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:018403
Výrobce: Kotobukiya


Cena 14 983,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška Psylocke X-Force vytvořená podle předlohy figurální řady the X-Force vycházející z řady Marvel Comics Fine Art je vysoká cca 26 cm s detailním zpracováním.

A long-time member of the X-Men, Psylocke more recently joined up with the brutal mutant hit squad X-Force, comprised of mutants willing to do anything to get the job done and protect the world.

Psylocke fit right in, using her awesome powers and debuting a cool monochrome costume complete with Japanese tabi-style boots.

Based on a new illustration by master artist Shunya Yamashita, Psylocke has never looked better with the black X-Force version of her ninja outfitand and her adorable Bishoujo styled face!

It includes an interchangeable parts for display with either her sword or a show of her mutant powers in her hands. Psylockes hair and sash float in an unseen breeze as she stands on a georama base.

Kotobukiya presents its Fine Art statue : the telepathic mutant ninja and current leader of Uncanny X-Force, PSYLOCKE !

The deadly telepathic mutant stands on a ruined battlefield, focused intently on her enemies and ready to attack ! Psylocke balances with her feet spread wide, gripping the broken pillar beneath her with her Japanese tabi-style boots. She leans forward with one katana held in a low guard position before her, her other hand poised behind her to strike. You can see the ninja training at work in Psylocke s perfectly held pose, with just the floating of her long purple hair and sash to show that the world is affecting her.

The powerful mutant wears her distinctive X-Force outfit consisting of a sleek black skin-tight costume, thigh high boots, long fingerless gloves, and unique straps around her upper arms and legs plus a white sash belt decorated with the red and black X-Force symbol. As beautiful as she is deadly, Betsy’s likeness is spot on and conveys her otherworldy grace.

As an added bonus, interchangeable parts let you display Psylocke with a second katana in her left hand or the swirling purple energy of her psychic knife !

Sculpted by Erick Sosa, Psylocke stands over 26cm tall on her georama base in 1/6th scale. Get her while you can before this psychic ninja disappears !

Display alone or alongside other Fine Art Statues based on characters in Marvel Comics.

Height: approx 26 cm Weight: 998 g Size: 39,4 x 30,8 x 17,4 cm Box Size/Weight : 39.5 x 30.7 x 17.8 cm / 1739g.

Psylocke je jméno dvou spojených fiktivních mutantních superhrdinů, kteří se objevují v komiksech vydávaných nakladatelstvím Marvel Comics, běžně ve spojení s hrdiny další série X-Men.

První postava, která používala přezdívku Psylocke, Betsy Braddock, byla zpočátku vedlejší postavou v příbězích zaměřených na jejího bratra dvojče Briana, který přijal kódové jméno po připojení se k X-Men. Po 29 let publikační historie byla v příběhu postava zaměněna s vražedkyní Kwannonem. Kwannon převzal přezdívku, aby se stal druhým Psylockem poté, co se obě ženy vrátily do svých příslušných těl a Braddock si přivlastnil plášť kapitána Británie.

Kromě toho, že se Psylocke (jak Betsy Braddock, tak Kwannon) objevil v mnoha týmových titulech souvisejících s X-men, objevil se v několika omezených sériích. V roce 1997 se postavy objevily ve 4dílné sérii Psylocke a Archangel: Crimson Dawn. Postava (postavy) také obdržela v roce 2010 sólovou sérii 4 vydání X-Men: Psylocke.

Elizabeth "Betsy" Braddock, vytvořená spisovatelem Chrisem Claremontem, se poprvé objevila v Captain Britain #8 (prosinec 1976), s Captain Britain #10 (prosinec 1976) jako její první titulní role, kterou vydal britský vydavatel Marvel Comics Marvel UK. V New Mutants Annual #2 (1986) Claremont integroval Betsy Braddock do franšízy X-Men. Poté, co byl zachráněn Novými mutanty a zabydlel se v jejich akademii pro výcvik mutantů, je Braddock formálně pozván, aby se připojil k X-Men a oficiálně přijal kódové jméno Psylocke a stal se trvalou součástí týmu během příštích tří desetiletí.

V příběhu z roku 1989 je Betsy s amnézií unesena The Hand, který jí vymyje mozek a fyzicky ji změní, aby získala vzhled z východní Asie. Pod jménem Lady Mandarin se nakrátko stane nejvyšším zabijákem Ruky The Hand. Zatímco se jí vrací vzpomínky, zachovává si svůj nový vzhled a dovednosti, včetně schopnosti projevit soustředěnou totalitu své telepatické síly ve formě „psychického nože“. Příběh Fabiana Niciezy z roku 1993 by zpětně prokázal, že Braddockova změna vzhledu byla výsledkem výměny těl mezi Braddockem a atentátnicí Kwannon.

V Claremontem napsaném X-Treme X-Men #2 (2001) postava zemře, její smrt v komiksu trvá až do Uncanny X-Men #455 z roku 2005. Během příběhu Hunt for Wolverine psychická upírka Sapphire Styx pohltí celou Braddockovu duši a zanechá její tělo mrtvé. Po zničení Sapphire Styx zevnitř s pomocí fragmentu Wolverinovy duše, Braddock rekonstituuje její původní tělo se zbývající silou duše padoucha.

Během Úsvitu X (Dawn of X) se Braddock následně ujala bývalého titulu kapitána Británie Captain Britain svého bratra Briana a vytvořila nový vstup Excaliburu s Apocalypse, Gambit, Rogue, Jubilee a Rictor, aby chránila království Avalon.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz