Pocahontas & Flit Hummingbird The Princesses Chat Statue Diorama

Pocahontas & Flit Hummingbird The Princesses Chat Statue Diorama
Novinka

Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A33345
Výrobce: Enesco


Cena 3 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
Soška Pocahontas a kolibřík vytvořená podle filmové předlohy z figurální řady the Disney Figure collection vycházející z grafického návrhu Jim Shore je vysoká cca 14 cm s detailním zpracováním.

Jim Shore s Fun with Friends collection features enchanting Disney Princesses along with their beloved diminutive pals. Pocahontas chats with her pet hummingbird Flit in this delightful addition to the group in a scene from the classic Disney film. The figurine is made from resin. Packed in a branded gift box. Unique variations should be expected as this product is hand painted. Not a toy or children s product. Intended for adults only.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz