Nákladní vagón modelové železnice v měřítku HO pro železniční modeláře ve špičkové kvalitě se zvukem vánoční melodie - 5896 BLI Broadway Limited Imports Pennsylvania Railroad BLI #122319 HO K7A Holiday Season Stock Car Wagon & Merry Christmas Sounds vagón se zvukem vánoční melodie.

Vagóny se používaly také k přepravě různých živých zvířat, například skotu, mul, koní, ale i vepřů, ovcí a telat. Přeprava zvířat byla a stále je pro mnoho železnic důležitým zdrojem příjmů. BLIs K7A je pohlednou reprodukcí designu Pennsylvania Railroad. Pokud tedy potřebujete přepravovat na kolejišti hospodářská zvířata, máme pro vás vozy pro přepravu drůbeže, dobytka, koní apod. a také exkluzívní vúz se zvukem vánoční melodie.

■ Nákladní vůz typu K7A je pohlednou reprodukcí originálu v designu společnosti Pennsylvania Railroad PRR. ■ Zvukové vozy BLI jsou vybaveny technologií zapínání a vypínání ovládanou pohybem, takže při pohybu vozu nebo při jeho otřesech jsou slyšet zvuky živých zvířat stejně jako ve skutečnosti! ■ Jedná se o exkluzívní nákladní vúz se zvukem vánoční melodie.

■ Integrovaný zvuk aktivovaný pohybem. ■ Autentické živé zvuky hospodářských zvířat podle daného typu vozu. ■ Intenzita zvuků se mění v závislosti na rychlosti pohybu vozu. ■ Funguje na kolejištích DC a DCC (není ovládán DCC). ■ Nastavitelná citlivost a hlasitost pomocí přiloženého magnetu. ■ Autenticky vrný nátěr vozu. ■ Funkční kloubové spřáhlo. ■ Minimální poloměr je 46 cm (18") nebo větší.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz