Nils Holgersson & Goose The The Wonderful Adventures Statue

Nils Holgersson & Goose The The Wonderful Adventures Statue
Novinka

v prodeji od 20.02.2022
Věkové omezení:14
Rok vydání:2022
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
Kód:B33868
Výrobce: Level52 Studios


Cena 5 593,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška chlapce letícího na huse vytvořená podle tématické TV předlohy the Wonderful Adventures of Nils" TV series Animated vycházející z grafického designu the LMZ statue line je vysoká cca 15 cm s detailním zpracováním.

From the "The Wonderful Adventures of Nils" TV series. Limited to 180 units.

Product size: 15 x 35,5 x 21 cm

Podivuhodná cesta Nilse Holgerssona Švédskem (švédsky Nils Holgerssons underbara resa genom Sverige) je naučný román pro děti z let 1906–1907 švédské autorky Selmy Lagerlöfové.

Román byl vytvořen na základě zadání švédské Národní jednoty učitelů z roku 1902, které požadovalo zeměpisnou čítanku pro veřejné školy. Lagerlöfová tedy před sepsáním nastudovala švédskou přírodu a chování zvířat (zejména ptáků), ale i lidové zvyky a pověsti a hospodářský život jednotlivých švédských krajů. S povídáním o zvláštnostech různých krajů pak seznámila čtenáře při popisech krajin, kterými hlavní postava - Nils Holgersson - putuje, nebo i při příbězích, které jsou mu (a tím i čtenáři) v knize vyprávěny.

Román se stal pevnou součástí švédské kultury, postava chlapce letícího na huse se tak dostala například na švédskou dvacetikorunu. Byl také několikrát zfilmován.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz