Girl Type95 Narcissus In A Seductive Attire Sexy Anime Figure

Girl Type95 Narcissus In A Seductive Attire Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.08.2021
Věkové omezení:15
Rok vydání:2021
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:A37381
Související:Girl Gd DSR-50: Best Offer Sexy Anime Figure
Girl OTS-14 Purple Rain Hear Sexy Anime Figure
Girl K2 Before the Dawn Sexy Anime Figure
Výrobce: FREEing
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 11 793,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška dívky Girl Type95 1/4 vytvořená podle předlohy figurální řady the smartphone strategy simulation game featuring anthropomorphized guns, "Girls Frontline"" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 36 cm s detailním zpracováním.

From the smartphone strategy simulation game featuring anthropomorphized guns, "Girls Frontline", comes a B-style figure of M1918! The figure has been faithfully recreated based on the Bunny Girl Costume originally appearing in the overseas version of the game!

The 1/4th scale figure features M1918 holding a stuffed rabbit in her right hand and a 1/4th scale version of the M1918 machine gun in her left hand. The figure also features real net tights. Be sure to add her to your collection!

The PVC statue stands approx. 36 cm tall and comes with base in a window box packaging.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old. parts, your imagination is about to run even wilder. - Don t miss the opportunity to enjoy this promiscuous woman s pleasure.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz